O Firmie

Technologia Informacyjna jest powszechnie wykorzystywana do wspomagania działalności firm.  Zatrudnianie na etat specjalistów czy managerów w zakresie zarządzania zespołami, infrastrukturą czy projektami bywa nieuzasadnione.

Dobrze przeprowadzone projekty zwykle się kończą a nowe rozwiązania stabilizują się i nie wymagają poważnych bieżących prac.

Najlepsi profesjonaliści z wielu dziedzin IT

Firma Evartel Sp. z o.o. oferuje outsourcing kadry managerskiej w zakresie Technologii Informacyjnej (IT). Realizujemy projekty biznesowe, strategiczne i operacyjne w oparciu o rożne technologie w tym informatyczne.  Dzięki naszym rozwiązaniom osiągniesz poważne oszczędności w prowadzeniu firmy i wolne środki na prowadzenie bieżącej działalności. Nie musisz się znać na informatyce aby nasi specjaliści zrestrukturyzowali Twój biznes dla osiągnięcia przewagi rynkowej. Zajmiemy się procesami i ich optymalizacją.
Zaproponujemy szkolenia i przygotujemy Twoje kadry do wymaganej zmiany. Wspólnie wybierzemy i wprowadzimy właściwe rozwiązania oraz technologię. Damy Ci bezpieczeństwo i gwarancję sukcesu.

Właściciele i Managerowie Evartel.